Praleisti paruoštos paskaitos

Paruoštos paskaitos

• IT panaudojimas pamokoje leidžia palengvinti, padaryti patrauklesnį ir įdomesnį mokymą ir mokymąsi.

Kai vienoje klasėje mokosi įvairaus pažangumo mokiniai (labai gabūs, vidutinio gabumo, pagal pritaikytas ar individualizuotas programas), mokytojai yra raginami kuo efektyviau diferencijuoti bei individualizuoti mokymą, suteikti mokiniams galimybę dirbti pagal savo sugebėjimą ir tempą. Kyla pagrįstas klausimas, o kaip tai padaryti?

Išklausę šį kursą dalyviai susipažins su teorine medžiaga apie ugdymo turinio individualizavimą, diferencijavimą, integraciją, informacinių technologijų (testų, interaktyvių užduočių, KMP) panaudojimo galimybėmis įvairių dalykų pamokose, išmoks susirasti tinkamas KMP bei kūrybiškai pritaikyti individualizuojant ir diferencijuojant ugdymo turinį. Kursų dalyviai tobulins profesinę kompetenciją, įgis daugiau praktinių gebėjimų taikyti IKT pamokose.

• Kompiuterinių mokomųjų programų (KMP) prikurta daug ir įvairių. Kaip susirasti sau tinkamas programas, nes dauguma jų orientuotos ne Lietuvos rinkai? Kaip KMP pritaikyti savo reikmėms?

Išklausę šį kursą dalyviai susipažins su teorine medžiaga apie kompiuterinių mokomųjų programų panaudojimo galimybes, pritaikymu. Kurso dalyviai praktiškai mokysis susirasti, parsisiųsti KMP bei bus supažindinti su jau atrinktų  KMP sąrašu įvairiems dalykams. Kurso dalyviai patys mokysis parengti mokomąją medžiagą, testus, kryžiažodžius savo dėstomam dalykui, netradiciškai, giliau pažvelgti į jau žinomas programas ir jose atrasti nuostabių dalykų, praplės dalykinę, metodinę bei kompiuterinio raštingumo kompetencijas, įgis daugiau praktinių gebėjimų taikyti IKT pamokose.

Pradžia

Praleisti Kalendorius